Strategia marketingowa

W Modernity Cloud podchodzimy do każdej firmy indywidualnie, tak jak do garnituru szytego na miarę. Wiemy, że każda firma jest unikatowa i nie ma jednej, uniwersalnej strategii marketingowej, która gwarantuje sukces. Dlatego też, dostosowujemy nasze działania do potrzeb i celów każdej firmy, planując procesy długofalowo. Jest to jedyny skuteczny sposób na rozwój firmy i budowanie marki.

Wzrost świadomości marki

Strategia marketingowa ma także na celu zwiększyć rozpoznawalność twojej marki. Zwiększenie zasięgu i wywołanie pozytywnych skojarzeń wśród twoich klientów sprawi, że zyskasz lojalne grono obserwujących, którzy niecierpliwie czekają na Twoje kolejne kroki!

Zwiększanie sprzedaży

Strategia marketingowa to klucz do sukcesu sprzedażowego Twojej firmy. Dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu narzędzi marketingowych, będziesz w stanie dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów, co przełoży się na zwiększenie sprzedaży i zysków.

Wyróżnik wśród konkurencji

Strategia marketingowa pozwala firmie na skuteczne zdefiniowanie celów i dostosowanie działań do potrzeb i oczekiwań klientów. Stworzenie unikatowego brandingu i wyróżnienie się wśród konkurencji jest kluczem do sukcesu. Każdy chce mieć przecież co wyjątkowego!

Optymalizacja kosztów

Dzięki odpowiedniemu planowaniu i wykorzystaniu skutecznych narzędzi marketingowych możesz także optymalizować koszty i generować maksymalny zwrot z inwestycji. Wszystko zależy od Twoich długoterminowych celów.

Jak możemy pomóc Twojej firmie?

Nasza strategia marketingowa może pomóc Twojej firmie rosnąć. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy możemy pomóc Ci zbudować silną markę, budując relację z Twoimi klientami. Nasza strategia obejmuje wszystkie aspekty marketingu, od budowania świadomości marki, tworzenia strategii reklamowych, kampanii społecznościowych, aż po pomoc w aspektach wizualnych Twojej firmy.

Schemat strategii marketingowej

Jak działamy?

1

Zgromadzenie informacji

2

Analiza rynku

3

Określenie strategii

4

Planowanie działań

5

Realizacja planu

Zgromadzenie informacji

Aby wykreować strategię marketingową, musimy najpierw zebrać informacje na temat produktu/usługi, którą promujemy. Dowiadujemy się wszystkiego o produkcie, jego zaletach, konkurencji, rynku docelowym, aby ustalić odpowiedni cel strategii.

Niebieski trójkąt w tle
Niebieski trójkąt w tle
Niebieski trójkąt w tle
Dekoracyjne krzyżyki w tle

Jak pomogliśmy naszym klientom?

Kompilacja postów facebook
  • Landing sprzedażowy
  • Marketing
  • Social media

Nofee - strategia marketingowa

Ta młoda firma z branży odnawialnych źródeł energii potrzebowała wzrostu zainteresowania ich firmą i uzyskania jak największej ilości klientów.

Nasz wynik:

131 trafnych leadów w 3 miesiące
Kobieta w żółtych rękawiczkach
  • Social media
  • Branding
  • Oprawa graficzna

ZetService - nowy wizerunek

Duńska firma sprzątająca potrzebowała zwiększyć liczbę odbiorców i lojalność wobec marki.

Nasz wynik:

Zwiększenie liczby odbiorców o 423%

Zwiększamy zasięg naszych klientów średnio o 250%

Ikona checkmarkŚwieżość
Ikona checkmarkZaangażowanie
Ikona checkmarkPomysłowość
lub+48 535 292 958
Znak wodny logotypu ModernityCloudZnak wodny logotypu ModernityCloud