Social Media

Social media są podstawą do zbudowania wizerunku marki. Żyjemy w czasach gdzie dają nam one niesamowite możliwości. To dzięki nim dotrzesz do masowej ilości potencjalnych klientów. Jednak aby wyglądały dobrze, musisz poświęcić na nie czas.

Większa rozpoznawalność

Dzięki dużemu gronu odbiorców, dobrze prowadzone social media znacznie zwiększą rozpoznawalność firmy. Zainteresowanie twoją marką wzrośnie co będzie skutkować lepszymi wynikami!

Komunikacja z klientem

Za pomocą social mediów kontakt między Tobą, a twoim klientem jest ułatwiony. Klient może w łatwy sposób zadawać dowolne pytania. Daje to ogromne pole do manewru przy budowaniu relacji.

Zwiększone zaufanie

Klient, który na bieżąco śledzi twoją firmie w mediach społecznościowych odczuwa większe zaufanie. Dzięki temu łatwiej będzie zachęcić go do podjęcia działania.

Jak możemy pomóc Twojej firmie?

Wyobraź sobie, że Twój potencjalny klient odkrywa Twoją unikatową markę na platformach społecznościowych, takich jak Facebook. Tam znajdują się Twoja strona internetowa, posty, zdjęcia i filmy. Wszystko to składa się na Twój wizerunek. Dzięki temu klient zaczyna rozpoznawać Twoją firmę, a Ty budujesz z nim relację. Po pewnym czasie, kiedy będzie potrzebował określonych usług, będzie wiedział, że jesteś najlepszym wyborem. To właśnie dlatego warto zainwestować w social media!

Schemat działania social mediów

Jak działamy?

1

Analiza potrzeb

2

Tworzenie treści

3

Publikacja postów

4

Monitorowanie

5

Raport

Analiza potrzeb

Wspólnie określamy Twoje cele i wybieramy odpowiednie kanały komunikacji. Przygotowujemy plan działań, który obejmuje określenie odbiorców oraz przygotowanie wytycznych dotyczących tematów i języka postów.

Niebieski trójkąt w tle
Niebieski trójkąt w tle
Niebieski trójkąt w tle
Dekoracyjne krzyżyki w tle

Social media naszych klientów:

Zwiększamy zasięg naszych klientów średnio o 250%

Ikona checkmarkŚwieżość
Ikona checkmarkZaangażowanie
Ikona checkmarkPomysłowość
lub+48 535 292 958
Znak wodny logotypu ModernityCloudZnak wodny logotypu ModernityCloud