Automatyzacja marketingu i sprzedaży

Czas znaczy dzisiaj więcej niż pieniądze. Dlatego w ModernityCloud skupiamy się na automatyzacji każdego możliwego procesu. Jeśli coś może zaoszczędzić czas - robimy to! Dzięki temu możemy skupić się na tym, co naprawdę ważne - na biznesie i rozwoju firmy!

Czas

Najprostsze zadania, które musisz wykonywać codziennie, możesz zastąpić automatycznym procesem. Czas, który zaoszczędzisz przeznaczasz na coś bardziej rozwojowego!

Pieniądze

Zautomatyzowane zadania są dużo tańsze! Twoi pracownicy mogą skupić się na ważniejszych aspektach Twojej firmy.

Nowoczesne podejście

Przez ostatnie lata świat podbijają narzędzia AI i ML. Używanie ich w firmach staje się nie tylko modne, ale zabójczo sktuczene i efektywne.

Jak możemy pomóc Twojej firmie?

Wyobraź sobie sytuację w której Twój nowy lead marketingowy automatycznie jest wysyłany do Twojego CRMu, na Slacka trafia informacja o potencjalym kliencie, a Twój pracownik momentalnie otrzymuje SMS i może podjąć działania sprzedażowe. Taki proces znacznie zwiększa skuteczność Twojej firmy i sprzedaży, a jako bonus - oszczędzasz czas i pieniędze! To tylko jeden z przykładów jak możemy pomóc Twojej firmie.

Przykład automatyzacji z wysyłaniem SMSa i wiadomości na slacku po otrzymaniu leadu marketingowego

1. Dynamika

Twoi pracownicy momentalnie otrzymują informacje o nowym leadzie. Klient, który wszedł na Twoją stronę internetową i jest zainteresowany usługą może w zaledwia kilka minut dostać dokładne informacje na temat współpracy i oferty. Automatycznie zwieksza to szanse na sprzedaż.

2. Prostota

Wszystkie procesy mogą zostać ułożone w prosty i pasujący schemat. Sam ustalasz kiedy i jakie informacje chcesz otrzymywać. Wszystko jest dostosowane do Twoich potrzeb, a każda informacja jest zapisywana w jednym miejscu. Gotowy na moment nostalgii podczas podsumowania roku?

3. Produktywność

Nikt nie lubi powtarzać tych samych czynności. To bardzo nudne i czasochłonne. Najmnieszy element, który rozprasza Ciebie i Twoich pracowników powinien być Twoim największym wrogiem. Czy poprawienie produktowości o 5% może znacząco wpłynąć na Twoją firmę? Myślę, że odpowiedź jest oczywista!

Jak działamy?

1

Ustalenie potrzeb

2

Wstępne schematy

3

Tworzenie automatyzacji

4

Testowanie

5

Ulepszanie

Ustalenie potrzeb

Chcemy dowiedzieć się więcej na temat Twojej firmy i Twoich potrzeb. Dzięki temu będziemy w stanie dopasować idealne procesy.

Niebieski trójkąt w tle
Niebieski trójkąt w tle
Niebieski trójkąt w tle
Dekoracyjne krzyżyki w tle

Zwiększamy zasięg naszych klientów średnio o 250%

Ikona checkmarkŚwieżość
Ikona checkmarkZaangażowanie
Ikona checkmarkPomysłowość
lub+48 535 292 958
Znak wodny logotypu ModernityCloudZnak wodny logotypu ModernityCloud