ZetService - nowy wizerunek

ZetService potrzebował nowego brandingu i wizerunku w internecie. Naszym celem było zwiększenie liczby klientów i wykreowanie odpowiedniej wizji marki.

10 stycznia 2023Mikołaj Ligęzka
Kobieta w żółtych rękawiczkach

Nasza misja

Właścicielka firmy Zet-Service przyszła do nas z potrzebą poprawienia wizerunku swojej firmy w internecie. Chciała stworzyć narrację, którą potem skutecznie mogłaby wykorzystać w sprzedaży swoich usług. Dodatkowo Pani Iwona zdawała sobie sprawę z tego, że aktywne social media to najlepsza możliwa wizytówka firmy w internecie.

Wykonane usługi

  • Oprawa graficzna
  • Stworzenie brandingu
  • Obsługa social mediów

Cele:

  • Zwiększenie liczby aktywnych obserwujących w social mediach
  • Wykreowanie wizerunki marki premium
  • Dotarcie do potencjalnych klientów poprzez działania organiczne

Etapy pracy

1. Analiza rynku i potencjalnego klienta

Przystąpiliśmy do tworzenia potencjalnej grupy docelowej oraz badania jej. Zależało nam głównie na tym aby klienci docelowi wpasowywali się w ofertę naszej klientki.

Poszukiwaliśmy osób z klasy średniej lub prowadzących własne biznesy. Celem było znalezienie osób, które nie mają czasu posprzątać całego domu, ale za to mają fundusze, aby skorzystać z promowanych przez nas usług.

2. Przygotowanie oprawy graficznej

W oparciu o grupy docelowe przystąpiliśmy do przygotowania interesujących postów. Postawiliśmy na profesjonalny styl, który miał u potencjalnego klienta budzić poczucie prestiżu oraz usługi premium.

Posty na facebooku 2

3. Działania sponsorowane

Promowaliśmy nasze posty do wcześniej ustalonej grupy docelowej, aby stale zwiększać ilość odbiorów. Tym sposobem szybciej pozyskiwaliśmy osoby, które w przyszłości stale będą przeglądać publikowane przez nas treści.

4. Interakcja

Skupiliśmy się na interakcji z naszymi obserwującymi. W przypadku wszelkich wątpliwości oraz pytań jak najszybciej spieszyliśmy z odpowiedzią, co dodatkowo budowało zaufanie wśród naszych odbiorców.

Efekty

Zwiększyliśmy liczbę obserwujących naszych social mediów o ponad 400%. Udało nam się wykreować wizerunek marki premium, który z pewnością przyczyni się do zwiększenia liczby klientów. Dodatkowo dzięki działaniom organicznym do dzisiaj docieramy do większej liczy potencjalnych kontaktów.

Wynik kampanii marketingowej Posty na facebooku 1

Dalsze działania

W 2023 roku chcemy zdecydowanie rozbudować social media naszej klientki i sukcesywnie wdrażać coraz większy zakres działań. Chcemy sprawić aby jej firma była pierwszym wyborem na lokalnym rynku, dlatego przygotowujemy się do kolejnych kampanii reklamowych i tworzenia strony internetowej.

Zwiększamy zasięg naszych klientów średnio o 250%

Ikona checkmarkŚwieżość
Ikona checkmarkZaangażowanie
Ikona checkmarkPomysłowość
lub+48 535 292 958
Znak wodny logotypu ModernityCloudZnak wodny logotypu ModernityCloud